Slovenská filmová databáza
  1. Réžia
    Nvota, Juraj
    Výroba
    ALEF Film a Media Group
    box! Film- und Fernsehproduktions
    cine plus Leipzig
    Rok výroby
    2007
    Krajina
    Slovensko, Nemecko
    Pôvodný nosič
    (99 min.) : farebný, zvukový ; 35 mm
    Štáb
    réžia, Juraj Nvota; námet, Peter Pišťanek (novela Muzika); scenár, Ondrej Šulaj; kamera, Alexander Šurkala; hudba, Róbert Mankovecký; producent, Marian Urban (ALEF Film & Media Group), Andreas Eicher (box!Film); koproducent, Christian Colmorgen, Frank Eyers (Cine Plus Leipzig) ; dramaturgia, Marian J. Kovalik ; architekt, Peter Čanecký ; návrhy kostýmov, Mona Hafsahl ; umelecký maskér, Juraj Steiner ; strih, Alois Fišárek ; zvuk, Robert Dufek ; vedúci výroby, Jana Horáková (ALEF Film & Media Group), Kristian Stern (box!Film) ; pomocná réžia, Marián Tutoky ; asistent réžie, Matej Krajčovič ; kamera - supervízia a konzultácie, Miroslav Gábor, Ladislav Kraus ; ostrič kamery, Tomáš Munzperger ; HD Camera konsultant, Daniel Sippel ; 2. asistent kamery, Pavel Sklenár ; Jimmy Jib, RSR Equipments SK - Braňo Staš, Martin Koša ; hudbu a piesne nahralo, Combo HuRyTan vedúcim nahrávky, Róbert Mankovecký (vokál, gitara, basová gitara, syntetizátor, programovanie bicích) ; nahrali, Jaroslav Jonis (saxofón), Štefan Jurík (tenor saxofón), Pavel Ribarič st. (vokál, akordeón, trombón), Pavol Ribarič ml. (bicie nástroje), Bratislavský detský zbor pod vedením Eleny Šarayovej-Kováčovej, Dychová hudba Oliva ; pieseň Golden Up spieva, Samuel Tomeček ; pieseň Golden up nahralo, Combo HuRyTan v zložení Ondrej Krajniak (klávesy), Michal Bugala (gitary), Miloš Žiak (basgitara), Emil Frátrik (bicie) ; nahrané v štúdiách, Róbert Mankovecký RM - Records, Slovenský rozhlas Bratislava, Uni Studio, PMP ProMix Production, Hotel Topky Počúvadlo, Café Music ; zvuk hudobných nahrávok, Róbert Mankovecký, Tomáš Krchlík, Ivan Minárik, Radoslav Vrabec ; choreograf, Jaroslav Moravčík ; vedúci výpravy, Jaroslav Košťál ; rekvizitári, František Žižka, Martin Plvan, Ivan Kahan ; stavba, Štefan Prelovszký PRESCONT ; asistenti stavby, Stanislav Ivanič, Tomáš Šimon ; kostýmy, Zdenka Bočánková, Eva Dingová ; masky, Tatiana Steinerová ; strih obrazu v systéme AVID, UN FILM ; asistenti strihu, Viktor Poboček, Jakub Fišer ; asistent zvuku - mikrofonista, Jan Skála ; producent postprodukcie, Marek Urban (ALEF Film & Media Group) ; associate producer, Ľudmila Lipková (box!Film) ; vedúca produkcie, Sylvia Trizuljaková (ALEF Film & Media Group); zástupca vedúceho výroby, Ivan Ruppeldt, Martin Šimunič ; asistent výroby, Erik Panák (ALEF Film & Media Group) ; asistenti produkcie, Miloslav Láber, Ingrid Krošláková (ALEF Film & Media Group) ; asistentky producenta, Gabriela Klaučová, Katarína Tomková (ALEF Film & Media Group) ; asistentka producenta, Melanie Rehder (box!Film) ; pokladňa a účtovníctvo, Katarína Darmayová, Štefánia Ďurčeková (ALEF Film & Media Group); ekonómovia produkcie, Heike Fleischer, Isa Fleischer (box!Film) ; skript, Eva Dutková ; klapka, Pavel Sklenár ; fotografi, Alexander Trizuljak, Viktor Szemzö ; hlavní osvetľovači, Roman Svoboda, Ľubor Kyseľ ; zástupca hlavného osvetľovača, Robert Smělý ; osvetľovači, Jiří Vaněk, Miloš Veis, Ivan Fabo, Ľubor Kyseľ, Peter Dvorák, Gustáv Čížek, Vladimír Ferenčák, Martin Kožich ; agregát, Ján Daráž ; grip, Jozef Košút, Miloš Fádlik ; koordinátor vybavenia equipment, Christian Nebelung ; špeciálne efekty, Light Pyro Team ; kaskadéri, Borseus ; koordinátor kaskadérov, Peter Hric (Andy) ; casting, Level 1 - Ingrid Hodálová ; catering, Dobré jedlo, Sven Rippa, Zuzana Turianová, Jozef Malík, Jana Schneiderová ; doprava, Roman Ďurina, Ján Krcho, Matej Farkaš, Štefan Domonkoš ; zvuková postprodukcia, cine plus Leipzig ; zvukový majster (postprodukcie), Tom Korr ; strih dialógov, Robert Dufek ; nahrávanie atmosfér, Jörg Theil ; ruchy, Carsten Richter ; nahrávanie ruchy, Hanse Warns ; strih ruchy, Phillip Bitter ; strih atmosfér, Jörg Theil, Tom Korr ; strih zvukových efektov, Robert Dufek, Phillip Bitter ; mix hudby, Róbert Mankovecký, Alexander Muschalle, Tom Korr ; mix zvuku, Tom Korr, Christian Lerch ; koordinácia postsynchrónov, Martin Šimunič ; laboratórne spracovanie, Geyer Berlin ; dizajn titulkov, Ilona Fritzsche ; spracovanie filmových trikov a titulkov, Lenka Meyer ; supervízia postprodukcie, Phillip Lang, David Möhring ; HD Online, Florian Stärk, Heike Gnida ; kamerová a zvuková technika, Blue Space Media ; príslušenstvo HD, cine plus Leipzig ; postprodukcia HD, Marco Polo HD ; farebné korekcie HD, Jens Beyer ; osvetľovacia technika a grip, CINEGATE ; preklad, Eva Riečanská, Petra Malá, Andrew Bird, Axelle Putzbach, Eva Profousová, David Möhring ; úprava nemeckých dialógov, Gerrit Hermans ; réžia nemeckej jazykovej verzie, Christoph Cierpka ; výroba nemeckej verzie, Andreas Richter (STL Synchron- und Tonstudio Leipzig) ; právne služby, Adriana Tomanová, Komerčno-právna kancelária JUDr. Miloslav Šimkovič (ALEF Film & Media Group), Steven A. Reich Rechtsanwälte, Matthias Braun (box!Film) ; marketing, Schiebe, Preil & Bayer (Nemecko), UN FILM (Slovensko) ; poistenie, Special Risk Consortium ; kuriér, Multi Logistic, KTJ Overnight, GOI ; spolupracovali, Martina Urbanová, Peter Mankovecký, Anna Kráľová, Anna Žižková, Eva Domoráková, Václav Polák, Alica Dvorská, Martin Jankovič, Linda Michalková, Viera Rajtárová, Petra Malá, Eva Riečanská, Zoltán Vöntszemü, Juraj Glod, Peter Hanzák, Marian Sin, Soňa Beständigová, Ľuboš Polkoráb, Martin Unger, Róbert Koči, Daniela Augustínová, Lýdia Juhosová, Dana Kubinyová, Táňa Pehalová, Helena Melknerová, Robert Hoffstädter, Viktor Andor, Milan Schroschneider, Alojz Alló, Peter Majzún, Peter Koller, Panther Renta Prag, Emil Drličiak, Peter Gajdoš, Miloš Gluvňa
    Účinkujúci
    herci: Luboš Kostelný (Martin Junec), Táňa Pauhofová (Mária), Jan Budař (Hruškovič), Dorota Nvotová (Anča Prepichová a Pichačka), Marek Geišberg (Žofré), Marián Geišberg (svokor), Jana Oľhová (svokra), Petra Polnišová (Milada Bučičová), Karol Spišák (Učiteľ), Csongor Kassai (Janota), Martin Trnavský (majster), Lujza Schrameková (úradníčka), Kamil Mikulčík (elektrikár), Vladimír Hajdu (Prokopec), Peter Pišťanek (politruk), Ronnie Šándorová Traubnerová (členka komisie), Janko Lehotský (vrátnik), Lukáš Latinák (Fčela), Milan Ondrík (Japonec), Marián Marko (Kamil), Vladimír Zboroň (Plešatý), Martin Fratrič (príslušník Verejnej bezpečnosti), Michal Legíň (vysokoškolák), Sachia Orgil (okupant), Róbert Sebestyen, Jozef Tkáč, Vojtech Brázdovič, Ľudovít Vörös, Ivan Kostolný, Filip Parajka, Margita Huťťová, Helena Moravanská, Anežka Dominová, Barbara Horváthová, Henrieta Rabová, Andrej Kovaľov, Alexander Csabi, Pavol Lančarič, Ľuboš Fiala, Andrej Fiala, Vláďa Čechová, Jozef Hannel, Eva Meszárosová, Peter Dobrík, Štefan Horký, Daniel Fischer, Whisky, Peter Oszlík, Jaroslav Vereš, Jozef Jeřábek, Eduard Jašminský, Oľga Fialová, Miroslav Liška, František Novák, Jozef Břečka, Vladislav Katrinec, Peter Pankrác, Peter Pluhár, Pavel Ribarič st., Pavol Ribarič ml., Jaroslav Jonis, Štefan Jurík, Róbert Mankovecký, Daniela Gudabová, študenti VŠMU, členovia súboru Gong pod vedením Daniely Pápayovej
    Jazyk
    slovenčina
    Anotácia
    Tragikomický príbeh mladého muzikanta, ktorý si svoj talent a možnosti uvedomuje len okrajovo, no o to jednoduchšie a divokejšie sa zaplieta do deštruktívnych vzťahov, ktorých skutočný rozmer a dosah si len postupne uvedomuje. Filmová adaptácia rovnomennej novely Petra Pišťanka.
    PH – všeobecné (tematické)
    slovenské hrané filmy
    slovenské koprodukčné filmy
    PH – druh, žáner, forma
    hrané filmy
    filmy pre kiná
    filmové adaptácie literárnych predlôh
    tragikomédie
    dlhometrážne filmy
    35 mm filmy
    Filmové lokácie – exteriéry
    Bratislava (Slovensko)
    Vysoká pri Morave (Slovensko)
    Záhorská Ves (Slovensko)
    Kamenný Mlyn (Slovensko)
    Tomky (Borský Svätý Jur, Slovensko)
    Výrobné a distribučné údaje
    prvý filmovací deň 20050930
    posledný filmovací deň 20060213
    premiéra 20080416 (Bratislava, Palace Cinemas)
    Poznámky
    Distributér v SR: Continental Film (17.4.2008)
    Ocenenie: Igric za hranú tvorbu pre kiná - Juraj Nvota za réžiu filmu Muzika za autentické svedectvo o dobe, ktorá nás poznamenala a zanechala nezmazateľné stopy v našom živote, Igric za herecký výkon vo filmovom alebo televíznom diele - Ľuboš Kostelný za postavu Martina vo filme Muzika za vyzretý herecký výkon a presné vystihnutie postavy pri stvárnení hlavného hrdinu príbehu - 19. výročné ceny Slovenského filmového zväzu, Únie slovenských televíznych tvorcov a Literárneho fondu za audiovizuálnu tvorbu roku 2007 (ceny udelené v roku 2008)
    Ocenenie: nominácie na národnú filmovú cenu Slnko v sieti 2008 v kategóriách Najlepší celovečerný film, Najlepší filmový scenár - Ondrej Šulaj, Najlepšia filmová réžia - Juraj Nvota, Najlepší filmový strih - Alois Fišárek, Najlepší filmový zvuk - Tom Korr, Najlepšia pôvodná filmová hudba - Róbert Mankovecký, Najlepší výtvarný počin - Mona Hasahl (kostýmová výtvarníčka), Peter Čanecký (architekt), Juraj Steiner (umelecký maskér) a Emil Drličiak (grafický návrh plagátu), Najlepší ženský herecký výkon v hlavnej úlohe - Dorota Nvotová a Táňa Pauhofová, Najlepší mužský herecký výkon v hlavnej úlohe - Ľuboš Kostelný, Najlepší ženský herecký výkon vo vedľajšej úlohe - Jana Oľhová a Petra Polnišová, Najlepší mužský herecký výkon vo vedľajšej úlohe - Marek Geišberg a Marián Geišberg (nominácie vyhlásené SFTA v roku 2008 za obdobie 2006-2007)
    Ocenenie: Slnko v sieti 2008 v kategóriách Najlepší celovečerný film, Najlepší filmový scenár - Ondrej Šulaj, Najlepšia filmová réžia - Juraj Nvota, Najlepší filmový strih - Alois Fišárek, Najlepší filmový zvuk - Tom Korr, Najlepšia pôvodná filmová hudba - Róbert Mankovecký, Najlepší výtvarný počin - Mona Hasahl (kostýmová výtvarníčka), Peter Čanecký (architekt), Juraj Steiner (umelecký maskér) a Emil Drličiak (grafický návrh plagátu), Najlepší mužský herecký výkon v hlavnej úlohe - Ľuboš Kostelný, Najlepší ženský herecký výkon vo vedľajšej úlohe - Jana Oľhová - 2. národné filmové ceny Slnko v sieti 2008 (ceny udelené SFTA v roku 2008 za obdobie 2006-2007)
    Ocenenie: Cena v kategórii Celovečerný hraný film - kameraman Alexander Šurkala za film Muzika - za pravdivé vytvorenie dobovej atmosféry a jednoty reči kamery v celku diela - 4. ročník súťaže Kamera 2008 (ceny udelené Asociáciou slovenských filmových kameramanov v roku 2008)
    Ocenenie: Cena slovenskej filmovej kritiky v kategórii dlhometrážny hraný film pre kiná (aj koprodukčné filmy) - 17. ceny slovenskej filmovej kritiky 2009 za audiovizuálnu tvorbu roku 2008 (cena udelená Klubom filmových novinárov SSN roku 2009)

    Film spracovaný v CinePostproduction GmbH Geyer Berlin.
    Copyright na filme: Alef Film&Media Group s.r.o., Box! Film GMBH, Cine Plus Leipzig GMBH.

    Finančná podpora: Ministerstvo kultúry Slovenskej republiky, Media Plus Programme, Mitteldeutsche Medienförderung, Eurimages.
    Súvisiaci názov
    preklad názvu: Music [eng]
    preklad názvu: Muzyka [pol]
    Názov diela (heslo)
    Muzika [film] (2007)
    Štáb
    Réžia: Juraj Nvota
    Autor literárnej predlohy: Peter Pišťanek
    Scenár: Ondrej Šulaj
    Kamera: Alexander Šurkala
    Hudba: Róbert Mankovecký
    Producent: Marian Urban; Andreas Eicher
    Koproducent: Christian Colmorgen; Frank Evers
    Dramaturgia: Marian Urban
    Architekt: Peter Čanecký
    Návrhy kostýmov: Mona Hafsahl
    Umelecký maskér: Juraj Steiner
    Strih: Alois Fišárek
    Zvuk: Robert Dufek
    Vedúci výroby: Jana Horáková; Kristian Stern
    Pomocná réžia: Marián Tutoky
    Asistent réžie: Matej Krajčovič
    Kamera - supervízia a konzultácie: Miro Gábor; Ladislav Kraus
    Ostrič: Tomáš Munzperger
    HD kamera konzultant: Daniel Sippel
    Druhý asistent kamery: Pavel Sklenár
    Jimmy jib: Branislav Staš; Martin Koša; RSR Equipments SK
    Choreografia: Jaroslav Moravčík
    Vedúci výpravy: Jaroslav Košťál
    Rekvizity: František Žižka; Martin Plvan; Ivan Kahan
    Stavba: Štefan Prelovszký; Štefan Prielovszký PRESCONT
    Asistenti stavby: Stanislav Ivanič; Tomáš Šimon
    Kostymér: Zdenka Bočánková; Eva Dingová
    Maskér: Tatiana Steinerová
    Asistenti strihu: Viktor Poboček; Jakub Fišer
    Asistent zvuku - mikrofonista: Jan Skála
    Producent postprodukcie: Marek Urban
    Associate Producer: Ľudmila Lipková
    Vedúci produkcie: Silvia Trizuljaková
    Zástupcovia vedúceho výroby: Ivan Ruppeldt; Martin Šimunič
    Asistent výroby: Erik Panák
    Asistenti produkcie: Milo "Whisky" Láber; Ingrid Krošláková
    Asistenti producenta: Gabriela Klaučová; Katarína Tomková
    Asistent producenta: Melanie Rehder
    Pokladňa a účtovníctvo: Katarína Darmayová; Štefánia Ďurčeková
    Ekonómovia produkcie: Heike Fleischer; Isa Fleischer
    Skript: Eva Dutková
    Klapka: Pavel Sklenár
    Fotografi: Alexander Trizuljak; Viktor Szemzö
    Hlavní osvetľovači: Roman Svoboda; Ľubor Kyseľ
    Zástupca hlavného osvetľovača: Robert Smělý
    Osvetľovači: Jiří Vaněk; Miloš Veis; Ivan Fabo; Ľubor Kyseľ; Peter Dvorák; Gustáv Čížek; Vladimír Ferenčák; Martin Kožich
    Agregát: Ján Daráž; Miloš Fádlik
    Grip: Jozef Košut
    Koordinátor vybavenia equipment: Christian Nebelung
    Koordinátor kaskadérov: Peter Hric
    Catering: Sven Rippa; Zuzana Turianová; Jozef Malík; Jana Schneiderová; Dobré jedlo
    Doprava: Roman Ďurina; Ján Krcho; Matej Farkaš; Štefan Domonkoš
    Zvukový majster (zvukové dokončovacie práce): Tom Korr
    Strih dialógov: Robert Dufek
    Nahrávanie atmosfér: Jörg Theil
    Ruchy: Carsten Richter
    Nahrávanie ruchov: Hanse Warns
    Strih - ruchy: Phillip Bitter
    Strih atmosfér: Jörg Theil; Tom Korr
    Strih zvukových efektov: Robert Dufek; Phillip Bitter
    Mix zvuku: Tom Korr; Christian Lerch
    Koordinácia postsynchrónov: Martin Šimunič
    Dizajn titulkov: Ilona Fritzsche
    Spracovanie filmových trikov a titulkov: Lenka Meyer
    Supervízia postprodukcie: Philip Lang; David Möhring
    HD Online: Florian Stärk; Heike Gnida
    Farebné korekcie: Jens Beyer
    Preklad: Eva Riečanská; Petra Malá; Andrew Bird; Eva Profousová; David Möhring
    Preklady: Axelle Putzbach
    Úprava nemeckých dialógov: Gerrit Hermans
    Réžia nemeckej jazykovej verzie: Christoph Cierpka
    Výroba nemeckej jazykovej verzie: Andreas Richter
    Právne služby: Adriana Tomanová; Matthias Braun; Komerčno-právna kancelária JUDr. Miloslav Šimkovič; Steven A. Reich Rechtsanwälte
    Spolupracovali: Martina Urbanová; Peter Mankovecký; Anna Kráľová; Anna Žižková; Eva Domoráková; Václav Polák; Alica Dvorská; Martin Jankovič; Linda Michalková; Viera Rajtárová; Petra Malá; Eva Riečanská; Zoltán Vöntszemu; Juraj Glod; Peter Hanzák; Marian Sin; Soňa Beständigová; Ľuboš Polkoráb; Martin Unger; Róbert Koči; Daniela Augustínová; Lýdia Juhosová; Dana Kubínyová; Táňa Pehalová; Helena Melknerová; Robert Hoffstädter; Viktor Andor; Milan Schroschneider; Alojz Alló; Peter Majzún; Peter Koller; Emil Drličiak; Peter Gajdoš; Miloš Gluvňa; Panther Rental Prag
    Strih obrazu v systéme AVID: UN FILM
    Špeciálne efekty: Light Pyro Team
    Kaskadéri: Borseus
    Casting: LEVEL 1
    Zvuková postprodukcia: cine plus Leipzig
    Laboratórne práce: CinePostproduction GmbH Geyer Berlin
    Kamerová a zvuková technika: Blue Space Media
    Príslušenstvo HD: cine plus Leipzig
    Postprodukcia HD: Marco Polo High Definition
    Osvetľovacia technika a grip: CINEGATE
    Marketing: Schiebe, Preil & Bayer; UN FILM
    Poistenie: Special Risk Consortium
    Kuriér: Multi Logistic; KTJ Overnight; GOI
    Účinkujú (korporácie): Gong, detský a mládežnícky divadelný súbor
    Hudba (realizácia)
       Vedúci hudobnej nahrávky: Róbert Mankovecký
       Spev: Róbert Mankovecký; Pavel Ribarič, st.; Bratislavský detský zbor
       Hra na gitaru: Róbert Mankovecký
       Hra na basovú gitaru: Róbert Mankovecký
       Hra na syntetizátor: Róbert Mankovecký
       Programovanie bicích: Róbert Mankovecký
       Hra na saxofón: Jaroslav Jonis
       Hra na tenor saxofón: Štefan Jurík
       Hra na akordeón: Pavel Ribarič, st.
       Hra na bicie: Pavol Ribarič, ml.
       Zbormajster: Elena Šarayová-Kováčová
       Spev (pieseň Golden up): Samuel Tomeček
       Zvuk hudobných nahrávok: Róbert Mankovecký; Tomáš Krchlík; Ivan Minárik; Radoslav Vrabec
       Mix hudby: Róbert Mankovecký; Alexander Muschalle; Tom Korr
       Hudbu nahrali: Combo HuRyTan, hudobná skupina; Blasorchester Oliva
       Piesne nahral: Combo HuRyTan, hudobná skupina
       Nahraté v štúdiách: Róbert Mankovecký RM - Records; Cafe Music
       Hudba nahraná v: Slovenský rozhlas; UNI STUDIO; PMP ProMix Production; Hotel Topky, Počúvadlo, Slovensko
    Nahrávka hudby (pieseň Golden up)
       Hra na klavír: Ondrej Krajniak
       Hra na gitary: Michal Bugala
       Hra na basovú gitaru: Miloš Žiak
       Hra na bicie: Emil Frátrik
       Hudbu nahral: Combo HuRyTan, hudobná skupina
    Účinkujúci – odkazy
    Luboš Kostelný | Martin Junec
    Táňa Pauhofová | Mária
    Jan Budař | Hruškovič
    Dorota Nvotová | Anča Prepichová
    Marek Geišberg | Žofré
    Marián Geišberg | svokor
    Jana Oľhová | svokra
    Petra Polnišová | Milada Bučičová
    Karol Spišák | učiteľ
    Csongor Kassai | Janota
    Martin Trnavský | majster
    Lujza Garajová-Schrameková | úradníčka
    Kamil Mikulčík | elektrikár
    Vladimír Hajdu | Prokopec
    Peter Pišťanek | politruk
    Ronnie Šándorová Traubnerová | členka komisie
    Janko Lehotský | vrátnik
    Lukáš Latinák | Fčela
    Milan Ondrík | Japonec
    Marián Marko | Kamil
    Vladimír Zboroň | Plešatý
    Martin Fratrič | príslušník Verejnej bezpečnosti
    Michal Legíň | vysokoškolák
    Sachia Orgil | okupant
    Róbert Sebestyen
    Jozef Tkáč
    Vojtech Brázdovič
    Ľudovít Vörös
    Ivan Kostolný
    Filip Parajka
    Margita Huťťová
    Helena Moravanská
    Anežka Dominová
    Barbara Horváthová
    Henriett Rab
    Andrej Kovaľov
    Alexander Csabi
    Pavol Lančarič
    Ľuboš Fiala
    Andrej Fiala
    Vláďa Čechová
    Jozef Hannel
    Eva Meszárosová
    Peter Dobrík | družba
    Štefan Horký
    Daniel Fischer
    Milo "Whisky" Láber
    Peter Oszlík
    Jaroslav Vereš
    Jozef Jeřábek
    Eduard Jašminský
    Oľga Fialová
    Miroslav Liška
    František Novák
    Jozef Břečka
    Vladislav Katrinec
    Peter Pankrác
    Peter Pluhár
    Pavel Ribarič, st.
    Pavol Ribarič, ml.
    Jaroslav Jonis
    Štefan Jurík
    Róbert Mankovecký
    Daniela Gudabová
    Katalogizácia
    SFU, 24.07.2008 ; AACR2 (rev.04.08.2022)
    Info
    ***Údaje v spracovaní***
    Kategória
    hraný film
    Muzika

    Heslo

    Muzika [film] (2007)
    Katalóg SFÚ
    (1) - monografie
    (1) - umelecká literatúra
    (2) - fotozbierka
    (2) - filmové plagáty
    (1) - plagáty podujatia
    (5) - leták
    (1) - kompaktné disky (CD)
    (2) - DVD/Blu-ray/VHS
    (1) - dok. zložka (filmu)
    (1) - literárne scenáre
    (1) - jednotka z archívneho fondu
    (82) - články
    (1) - filmové kópie (depozitné)
    (1) - filmové kópie (akvizičné)

Slovenská filmová databáza